fbpx

Mino Danmarks sekretariat

Sekretariatet varetager foreningens daglige drift.

Niddal El-Jabri

Direktør

Tlf: 60 61 01 26
E-mail: niddal@mino.dk

Ditte Bloch Noer

Udviklingschef

Tlf: 42 26 00 49
E-mail: ditte@mino.dk

Jesper Øland

Sekretariatschef

E-mail: jesper@mino.dk

Sama Ben Haddou

Kultur- og eventudvikler

E-mail: sama@mino.dk

Antoniett Vebel Pharao

Projektkoordinator, Mino Ung Aarhus

E-mail: antoniett@mino.dk

Zaklina Rajovic

Projektkoordinator, Mino Ung København

E-mail: zaklina@mino.dk

Cille Fjeldberg Hjarsen

Analyseassistent

E-mail: cille@mino.dk

Mathilde Skovlund Asmussen

Specialestuderende

E-mail: mathilde@mino.dk

Støt minoriteten

Vær med til at skabe flere handlemuligheder for
minoritetsetniske danskere. Tak fordi du vil være med!



Hvert eneste medlemskab og donation styrker Mino Danmarks legitimitet og eksistensberettigelse.

Det gør en forskel og styrker foreningens muligheder for at lykkes med at skabe et lige samfund, uanset etnisk baggrund.

Hvert eneste medlemskab og donation styrker Mino Danmarks legitimitet og eksistensberettigelse.

Det gør en forskel og styrker foreningens muligheder for at lykkes med at skabe et lige samfund, uanset etnisk baggrund.